Konu Kilitli
Sayfa 1 / 2
1 2
Toplam 21 sonuçtan 1 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Hayata Hoşgeldin Kaan ÖRSAN

Normal Üye Stingray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Hayata Hoşgeldin Kaan ÖRSAN

Evet
    Başlıktanda belli olduğu gibi hayata hoşgeldin Kaan ÖRSAN.

Kaan ile 06 Haziran 2008 saat 01:20'de 1.köprüden çıktıktan sonra Acıbadem sapağına gelmeden evvel tanıştık.
    Motosikleti E5'te orta şeritte ters dururken ve kendisi emniyet şeridindeyken.

Sol şeritte ondan yol isteyen arabaya yol verdikten sonra kasten ona yandan çarpan bir şehir magandası tarafından kaza yapmıştı.
    Görür görmez arabayı emniyet şeridinde Kaan'ın sırtına yaklaşık 10 mt mesafe bırakacak şekilde durdum.
    Çünkü arkadan gelebilecek bir araba çarpacak ise Kaan'a ve yanındaki meraklı vatandaşlara değil benim arabama çarpsın diye.
    Bilinci yerinde etrafındakilerin söylediklerini anlamaya çalışırken, aynı zamanda vücudunda herhangi bir hasar olup olmadığını anlamaya çalışıyordu.
    Yanına gittim, merhaba dedim, vücuduna dokunup kırığı çıkığı varmı diye baktım.
    Şanslıydı hiçbirşeyi yoktu bir kaç sıyrık dışında.
    2 dk içinde polis geldi.
    Ona çarpan dingil de ileride sağa çekmiş o da geldi.
    5 dk içinde ambulans geldi yaralarına pansuman yaptı.
    Eşyalarını toplayıp hemen arabanın bagayına koydum. Hırsızlar bu durumdaki insanları sever diye.

Yoldan geçen en az 40 tane motosikletli durdu.
    Çekici geldi motoru yükledik, sigortaya telefon, tutanak derken Hasanpaşa mototal'a motoru bıraktık.
    Bindirdim arabaya doğru evine bırakmaya. Meğer bizim Bora'nın sokağında oturuyormuş. Dünya küçük işte.

Elleri eldiven giymediği için sıyrılmış, kaskı bandını takmadığı için kafasından fırlamış, dizlik takmadığı için dizleri sıyrılmıştı.
    Hayatta kalması mucize idi resmen mucize.

Fizyoterapist olduğu için vücudundaki sorunları teşhisini hemen koydu. Hiçbir şeyi yok denilecek kadar ucuz atlatmıştı.

Polislerle konuştuk, aşırı kötü motor kullanan motosikletlerden şikayetçilerdi. Emniyet şeridinde giderken kendilerinin sağındaki 20 cm 'lik alana girmeye çalışmalarından sinir olmuşlardı. Ama hemen yardım eden ve Kaan'ın yanında olanlar da onlardı.

Kaan 01:18'den itibaren artık yeni bir hayatı yaşıyordu.
    Bir daha asla eldivensiz, dizliksiz yola çıkmayacak, kaskının bandını mutlaka takacaktı.

Akşam onu evine bıraktıktan sonra yolda tekrar düşündüm,
    Acaba aynı şans bizde de varmı diye.
    Acaba Kaan Allahın ona tanıdığı bu ikinci şansı daha iyi değerlendirecekmi diye.

Umarım hiçbirimiz hayata hoşgelmek zorunda kalmayız.

Full koruma gezmeden yola çıkmamanız dileğiyle.

Yolunuz açık olsun

Sevgiler

Tolga
    Suzuki Burgman AN650 K7

Normal Üye estemo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seni alnından opuyorum canım kardesim o guzel yuregine ve insanlıgına hayran kaldım.bende tam koruma diyorum.usenmiyelim giyelim arkadaslar.
    kaan arkadasada cok buyuk gecmis olsun diyorum.

Normal Üye sunman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tolga ;

sen Kaan için resmen koruyucu melek gibi yanında bitmişsin. Çok şansllı bir arkadaşmış büyük geçmiş olsun Allah hepimizi böyle cahil, düşünce ve mantıkdan yoksun yaptıkları en ufak hareketin bile sonucunu tartamıyacak matematik zekadan yoksun (0-6 yaş grubu) magandalardan korusun.

**Bu arada kasten çarpan için ne yaptınız ?
    Bir Gün Adalet Mutlaka Yerini Bulur

Kaan'a öncelikle büyük geçmiş olsun. Gerçekten verilmiş sadakası varmış. Kesinlikle koruma diyorum başka birşey demiyorum. Allah hepimizi korusun. Biz üzerimize düşenei yapalım sonrasını allah havale edelim.

Evet bu arada kasten çarpan o dingile ne oldu...?

sizi tebrikediyorum tolga abicim
    paylaşım için teşekürler
    hayata tekrar hoşgeldi kaan arkadaşımızzz
    Honda Hornet 900
    Suzuki sever
    saygılarımla

Yasaklı

Len coni melek, seni seviyorum.

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Superman helal sana

Cüneyt Eralp

Normal Üye Ahmet Taner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tolga seni taktir ediyorum iyiki varsın , şunuda eklemek istiyorum suzukim net ailesindeki tanıdığım herkez ama herkez aynı şeyi yapardı diye düşünüyorum...ve tolga gibiler , bilinçli sürücüler gün geçtikçe artıyor ve buda bizlerin güçlenmesi anlamına geldiğini düşünüyorum...veee kaan hayata hoşgeldin bundan sonra korumasız motora binmemeyi öğrendiğini düşünüyoruım...bizim coni seni seviyorum..

Normal Üye uzay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tolgam biricik hemsom iyiki varsın Kaan Hosgeldin

Bu arada benimde merakımı bagısla ama magandaya ne oldu

Uzay H
    A ( Rh ) +
    Honda Silverwing 400

Normal Üye alinazik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

selam

öncelikle kaan arkadaşa geçmiş olsun
    ve tolga tebrikler ve teşekkürler
    tebrik :burada yaptığın insanlık içindi....
    teşekkür : bir kere daha tam korumanın ne kadar önemli olduğunu vurgulayan bir yazı hazırlamışsın...
    www.yapimarkt.com
    Mustafa DEMİR
    A Rh +
    Ümraniye

Burgman an400
    Burgman an650
    GTS 250 Mavi Dalga
    K4 DL650 Mavi Rüya
    GTS 250 Beyaz İnci

Normal Üye DARK1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tolga; yazını itina ile okudum.Başlığı görünce bir tanıdığın oğlu dünyaya geldi onu haber veriyorsun sandım.Sonuç olarak aslında yanılmamışım.Arkadaşlar hep şunu tekrarlıyorum ve yorulmuyorum.Bakkala bile giderken FULL KORUMA!İsterseniz bu bakkal(mecazi anlamda) 10 mt olsun isterseniz 100mt uzaklıkta olsun.Yakın zamanda beraber dalışa gideceğim arkadaşım yola çıkacağımızın akşamı hemen hemen aynı yerde köpeğe çarparak kaza yaptı.O da çok ucuz atlattı.Sonuç: dizlerde doku kaybı,kaburgada ağrı(allahtan iyi bir mont üzerinde),Nolan kaskın ön camı dahil olmak üzere sürtünmeden dolayı çizikler.Anlatmak istediğim,köpek olsun,bilinçsiz sürücü olsun veya lastiğ patlamış bir araba önünde zikzak çizerek önünde yalpalıyor olsun...Ne olacağı belli olmayan olaylar seni bulduğu zaman sen hazır mısın o önemli.Sevgilerimle.
    GÜÇ SÜKUNETTEDİR

Ben de aynı Serkan gibi herhalde ailede yeni bir doğum oldu diye düşündüm.

Aslında ana tema doruymuş, yani yeni bir doğum...Gerçekten de Kaan'a yaradan tarafından ikinci bir şans verilmiş. Umarım bunu iyi değerlendirir.

Tolga,

seni de örnek davranışlarından dolayı canı gönülden tebrik ediyorum. Böyle insanların zamanımızda hala var olması güzel...

Ve de kesinlikle doğru sürüş + güvenli giyim çok önemli arkadaşlar. Hepimizin aileleri ve / veya çoluk cocuğu var.
    Onları da düşünmek gerekiyor.

Koruyucu melekler hep yanımızda olsun.

Sevgiler,

Arkadaşlar
    Temennileriniz için teşekkür ederim.
    Çarpan kişi ısrarla lastiğinin patladığını ve bu yüzden aniden sağa kırmak zorunda olduğunu söyledi.
    Kaan hayatta kaldığı için bir an evvel evine gitmek istiyordu karşılıklı anlaşıldı ve herkes yoluna gitti.
    Artık günahı kendi boynuna ama ben şöyle düşündüm.
    İlk yanına vardığımda çarptı kaçtı diyorlardı ki kazadan 1 bilemedin 2 dk sonra ordaydım.
    Sonra arkadan koşarak ben çarptım diye geliverdi.
    Millet çıkıştı çarpıp kaçıyorsun diye, olur mu öyle şey lastiğim patladı ileride anca durabildim falan dedi.

Artık Çarpıp kaçmaktan mı suçlu olmak stresinden durdu geldi yoksa insanlığından mı bilemiyorum.
    Ama trafik magandası olduğu kesin.
    Bugün Mototal'a dilekçe göndereceğim ki kazayı gördüğüme ve motorun bu şekilde bulduğuma dair.
    Motorun şasesi eğildiği için perte çıkmış sabah konuştum Kaan ile.

Sevgiler
    Suzuki Burgman AN650 K7

Normal Üye uzay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Lastige bakılabilirdi en azından patlakmı degilmi

Uzay H
    A ( Rh ) +
    Honda Silverwing 400

Süperman dediğin böyle olur.Gerçekten şanslıymış Kaan ; Tolga senide insanlığın ve yardımseverliğin için tebrik ediyorum.
    Alper ÖZAL

Lastiğe ben bakmadım ama bakan kişiler patlak olduğunu söylüyorlar idi.
    Suzuki Burgman AN650 K7

İşte Süper Coni.
    Kardeşim seni bu güzel davranışın nedeni ile kutluyorum. Aslında olması gerekeni yapmışsın ama o kadar hayvan dolu ki
    ortam biz seni kutluyoruz normal birşey yaptığın için.
    Helal sana süper kardeşim benim. Bence de bizim gruptaki herkes bu şekilde bilinçli davranacak olgunlukta. Bu da İStanbul ve
    Türkiye için de bir şans.

Saygılar,
    Burgman K7, Silver

Veni Vidi Vici

Motorcunun motorcudan başka dostu yok diye boşa söylemiyorum. Ama coni'nin anlattıklarından adamın kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum, öyle olsa basar giderdi. En azından vicdan sahibiymiş. Ayrıca tebrikler sevgili Tolga...

Normal Üye beetle65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ne denebilir ki senin gibi bir kardeşim olduğu için çok şanslıyım
    Konu beetle65 tarafından (06.06.2008 Saat 22:53:13 ) değiştirilmiştir.
    Gün Olur Devran Döner

Normal Üye pathfinder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kaan'a çok geçmiş olsun, bundan böyle tam korumalı bir şekilde seyahat eder umarım.
    Tolga senin de göstermiş olduğun örnek davranış da örnek bir davranış, tebrikler,
    Atilla Ergin

Konu Kilitli

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şimdi burada 1 kişi var. (0 üye, 1 misafir.)